KONST / Litografier / Färglitografi 16165175
nr 1616 5175
Färglitografi
Rikard Mortensen. Signerad, numrerad 53/75, daterad 1966-67. Färglitografi, bildmått: 47x30 cm, yttermått inklusive ram: 65x46 cm
Utrop:
1.600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:45:20
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor